İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ SERTİFİKASI EĞİTİMLER

19 Şubat 2021

 İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ SERTİFİKASI EĞİTİMLERİ

Değerli Öğrencilerimiz;

 

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ara döneminde staj yapacak, İş Yeri Eğitimi ve İş Yeri Eğitimi Uygulama dersi yapacak ve yaz döneminde staj yapacak öğrencilerimizin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almaları Staj Yönetmeliği gereğince zorunludur. Sertifikanız  staj başvurusu sırasında sizlerden istenecektir. Bu yüzden Üniversitemiz İBUZEM biriminin düzenlemiş olduğu programa katılarak söz konusu sertifikayı almanız gerekmektedir.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği sertifika programı başvuru bilgileri aşağıdaki gibidir. Başvuru sürecine ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir. Sertifika programına başvurmak isteyen öğrencilerin ilk olarak ÜBYS'ye kendi hesapları üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yapan öğrencilerin, sistemde karşılarına çıkacak olan duyuru metninde yer alan linke tıklamaları ve üniversitemiz tarafından kendileri için açılmış olan Microsoft Teams hesaplarında oturum açtıktan sonra başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması gerekmektedir.

Microsoft Teams şifresini yenilemek isteyen öğrencilerimiz, İBUZEM ana sayfasında bulunan “Microsoft 365 ve Teams Şifre Sıfırlama” butonunu kullanarak yenileme işlemi yapabilir. Şifre yenileme sistemi erişim linki: https://ibuzem.ibu.edu.tr/sifre/

 

NOT: LÜTFEN BAŞVURU ESNASINDA FARKLI BİR KİŞİ ADINA KENDİ ÖĞRENCİ E-MAİL ADRESİNİZDEN FARKLI BİR KİŞİ YERİNE BAŞVURU YAPMAYINIZ. BU DURUM ÖĞRENCİ TANIMLAMALARI ESNASINDA PROBLEM YARATACAĞINDAN BU HUSUSA DİKKAT ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ. 

 

Sertifika programı son başvuru tarihi: 25 - 02 -2021 (Perşembe günü) - 17:00

Başvuru yapan öğrencilerin İBUZEM sistemine eklenme tarihi: 26/27/28 – 02 – 2021

İBUZEM üzerinde ders etkinliklerinin görülmeye başlanacağı tarih: 02 – 03 – 2021

 

Programın ayrıntılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://ibuzem.ibu.edu.tr/ 

 

DUYURULAR

Top